16 Haziran 2006 Cuma

BOL GÜNEŞLİ GÜNLER....

Merhaba!!!

Uzun zamandır yazamıyordum farkındayım; sınav sonrası, ama yapılacak öyle çok işim vardı ki bir isteksizlik ve yorgunluk da cabası… Öncelikle evimin elden giden düzenini ve temizliğini yeniden sağlamam gerekiyordu ki ders çalışacağım diye her şeyden elimi eteğimi çekmiştim. O nedenle yazlıkları da çıkarmak bahanesiyle evimi dip temel elden geçirdim, tüm halılarım yıkandı. Ve neredeyse ölümsüzlüklerine inanacak duruma geldiğim evimde yaklaşık bir aydır konuşlanan güve kelebeklerini ebedi yolculuklarına uğurlamak üzere hızlandırılmış çalışmalar yaptık L İşyerimde beni bekleyen onlarca yarım kalan iş vardı.. Birde kadro değişikliğim nedeniyle çalıştığım birimin değiştirilme tehlikesi falan … Neyse ki bu zorlu dönem de sona erdi gitti.

Eveeett sınavdan kaç mı aldım??? Taratataammmm :95 !!!! ve bu hafta içinde kadro değişikliğimin gerçekleştiğini öğrendim sanırım en kısa sürede de maaşıma yansıtılacak. Üstelik çalıştığım yer de değişmedi. En çok buna sevindim.

1 haziranda sevgili oğluşumun kreşte mezuniyet töreni vardı. Cüppe giydi benim küçük meleğim ve heyecanla anaokuluna ne zaman geçeceğini soruyor bana.Diplomamızın şirinliğini görmelisiniz…

Bunun dışında anneciğim İsveçte yaşayan kız kardeşimin yanındaydı bir aydır ve yokluğunda sık sık evine gidip babamın ihtiyaçlarıyla ilgilenmem gerekti. Bu Çarşamba günü vatana döndü nihayet ama o gelmeden evini bir güzel temizledik.

Erkek kardeşimin temmuz ayının yirmi birinde düğünü olacağı için onun evinin tadilatı başladı. Bu arada alışveriş derdindeyiz mobilya vs. seçmek için yollara düşüyoruz hafta sonu ve iş çıkışı. İşte böyle bir yoğunluktur gidiyor.

Bundan sonra yine sık yazmaya çalışacağım. Şöyle bir ses vereyim diye başladım yazıma; devamı gelecek..

Herkese bol güneşli günler diliyorum.

Sevgiye kalın

Hiç yorum yok: